h

Een positief gesprek over het samen organiseren van een debatavond.

5 februari 2007

Een positief gesprek over het samen organiseren van een debatavond.

Op maandagavond 5 februari hebben CU/SGP, GroenLinks,de VVD en de SP gesproken over het samen organiseren van een debatavond. Het was een heel leuk en constructief gesprek waarin afspraken zijn gemaakt over de planning. Ook het CDA doet mee, maar kon helaas deze avond niet aanwezig zijn.

Zo`n positieve avond bied een vooruitzicht van goede samenwerking op dit gebied in de toekomst. Want, al met al, is het gewoon veel leuker om een debatavond/politiek café met zijn allen te organiseren. Het zorg voor meer diversiteit en veel goede ideeën!

U bent hier

De SP gebruikt cookies om het bezoek aan onze sites te meten. Deze gebruiken geen persoonsgegevens. Alleen als je toestemming geeft gebruiken we daarnaast cookies en scripts om advertenties af te stemmen op jouw interesses. Dan verwerken we wel persoonlijke gegevens over je bezoek. Meer informatie vind je op onze privacy pagina.